Swing To Harmony FCI

SZCZENIĘTA

W naszej hodowli szczenięta rodzą się stosunkowo rzadko, nie chcemy iść w ilość szczeniąt co rocznie lecz każdy miot ma być dopieszczony i mocno przemyślany.

>>Zanim Kupisz Beagle<<

Szczeniaczek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę. Przykładamy mocną uwagę by rodzice naszych szczeniąt mieli aktualne badania oraz byli wolni od chorób genetycznych potwierdzonych certyfikatami.

Wszystkim opiekunom naszych piesków zawsze służymy pomocą i wsparciem 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu 😊

Jesteśmy otwarci na formę współwłasnośi lub warunek hodowlany - umowa indywidualna 

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości.

!! Nie sprzedajemy szczeniąt do Stowarzyszeń i innych organizacji nie zrzeszonych w FCI !!

Swing To Harmony Lu

Cena za szczeniaczka ustalana jest indywidualnie, w zależności od rokowań bo przecież nie na każdego pieska czeka kariera wystawowa, jednak niezależnie od swojego eksterieru (wyglądu) każdy szczeniak zasługuje na najlepszy dom, i taki chcemy mu zapewnić.

Nasze szczenięta są wychowane w domowej atmosferze i socjalizowane od pierwszych chwili życia, mają kontakt z domownikami, dziećmi,naszymi innymi psami oraz końmi 

Zakup pieska z naszej hodowli powinien być świadomym i przemyślanym wyborem. Bardzo się cieszymy, że wybierając szczeniaczka obdarzyliście nas zaufaniem.

Copyright©2018 swingtoharmony.com / Designed by Monika Aleksandrowicz

Zdjęcia oraz teksty  znajdujące się na stronie objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie i zamieszczanie tylko za zgodą autora.