Swing To Harmony FCI

SZCZENIĘTA

W naszej hodowli szczenięta rodzą się stosunkowo rzadko, nie chcemy iść w ilość szczeniąt co rocznie lecz każdy miot ma być dopieszczony i mocno przemyślany.

>>Zanim Kupisz Beagle<<

Urodzone szczeniaczki od samego początku są pod całodobową opieką zootechniczną oraz weterynaryjną

Piesek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę. Przykładamy mocną uwagę by rodzice naszych szczeniąt mieli aktualne badania oraz byli wolni od chorób genetycznych potwierdzonych certyfikatami.

Wszystkim opiekunom naszych piesków zawsze służymy pomocą, wsparciem 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu 😊

Jesteśmy otwarci na formę współwłasnośi lub warunek hodowlany - umowa indywidualna 

!!Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości!!

!! Nie sprzedajemy szczeniąt do Stowarzyszeń i innych organizacji nie zrzeszonych w FCI !!

Swing To Harmony Nell

Cena za szczeniaczka ustalana jest indywidualnie, w zależności od rokowań bo przecież nie na każdego pieska czeka kariera wystawowa, jednak niezależnie od swojego eksterieru (wyglądu) każdy szczeniak zasługuje na najlepszy dom, i taki chcemy mu zapewnić.

Nasze szczenięta są wychowane w domowej atmosferze i socjalizowane od pierwszych chwili życia, mają kontakt z domownikami, dziećmi,naszymi innymi psami oraz końmi.

Zakup pieska z naszej hodowli powinien być świadomym i przemyślanym wyborem. Bardzo się cieszymy, że wybierając szczeniaczka obdarzyliście nas zaufaniem.

Copyright©2016-2022 swingtoharmony.com / Designed by Monika Aleksandrowicz

Zdjęcia oraz teksty znajdujące się na stronie objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie i zamieszczanie tylko za zgodą autora.