ZANIM KUPISZ BEAGLE

Jeśli nie bardzo macie czas na wychowywanie psa, a myślicie sobie,że jakoś to będzie … zrezygnujcie lub plany przenieście na termin kiedy znajdziecie ten czas.

Czy wybór rasy beagle jest najlepszym wyborem ?

Musimy pamiętać,że każde zaniedbanie, brak pracy we wczesnym wieku, może wykształcić u psa nawyki i przyzwyczajenia, które w przyszłości będzie bardzo trudno zmienić. Nie możecie zaprzepaścić czasu kiedy Wasz beagle jest malutki. To co teraz wypracujecie będzie procentować w przyszłości a relacja między Wami a aszym beaglem będzie tylko przyjemnością a nie drogą pełną nieporozumień i niepowodzeń.

Już od samego początku czeka Was intensywna praca nad dalszą socjalizacją i wychowaniem, którego efekty będą Wam towarzyszyć przez następne kilkanaście lat.

Czy jesteście na to gotowi ?

Ważne jest dla nas by nasze szczenięta były zdrowe i zsocjalizowane, a rodzice ich byli przebadani, aby nasze szczenięta były radosnymi psami przez co właściciele szczęśliwi z nimi.

Chcemy by przyszli opiekunowi naszych szczeniąt byli świadomi rasy, którzy wiedzą, że beagle to psy, które nie znoszą samotności, kochają aktywność, a zapach i trop budzą w nich silny instynkt łowiecki.

 

Jeśli dalej chcecie być opiekunami naszego małego beagla przedyskutujcie zakup z całą rodziną, zdecydujcie wspólnie bo to decyzja na wiele długich lat czy to w zdrowiu czy chorobie, kiedy jest młody i radosny i kiedy nadejdzie starość.

Jeśli pojawiają się u Was wątpliwości nie kupujcie psa! Jednak kiedy znikną będziecie wiedzieć, że jesteście na to już gotowi :)

 

My ze swojej strony staramy się by szczenięta urodzone u nas od pierwszych chwil miały najlepszy początek. Dbamy o dobrostan ich mamy, zapewniamy czystość, opiekę weterynaryjną, codziennie monitorujemy wagę by wiedzieć czy przyrost dobowy jest prawidłowy. W późniejszym okresie aktywnie uczestniczą w naszym codziennym życiu, staramy się im dostarczyć nowych bodźców i wrażeń.

 Zawsze służymy pomocą w wyborze szczeniaka, ponieważ jesteśmy z maluchami od początku ich narodzin znamy je najlepiej. Wyboru dokonujemy nie wczesniej niż 4- 6 tygodni po narodzeniu malucha. Musimy tylko poznać Wasze oczekiwania co do pieska :) 

Chętnie poznamy Was wcześniej i dowiemy się do jakiego domu trafi od nas szczeniaczek, pamiętajcie, że możemy  odmówić zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości. Nie chcemy się martwić o przyszły los naszego szczeniaka.

Cena za  beagla u nas nie jest bez znaczenia i nie podlega dyskusji i negocjacji..

Utrzymanie w dobrej formie i zdrowiu przyszłej mamy, badania, wystawy a przy tym ocena od specjalisty, wysokiej jakości

karma i suplementy, opieka weterynaryjna oraz prowadzenie ciąży, opieka nad szczeniakami i nieprzespane nasze noce, szczepienia, odrobaczenia i chipowanie, opłaty które musimy dokonać w ZKwP oraz opłata za krycie suki i podróż do reproduktora wszytko to wpływa na cena za małego beagla.

Jeśli znajdziecie tanie szczeniaki to proszę zastanówcie się na czym zaoszczędził "hodowca"?

LISTA OCZEKUJĄCYCH NA REZERWACJĘ

 

Przed narodzinami szczeniąt nie pobieramy żadnej wpłaty celem rezerwacji. Jeżeli w tym czasie zrezygnują Państwo z zakupu szczeniaka od nas, bardzo prosimy tylko o informację abyśmy mogli powiadomić innych o możliwości wpisania się na listę oczekujących. Zapisanie się na listę oczekujących jest niezobowiązujące dla obu stron.

Kiedy szczenięta przyjdą już na świat, powiadamiamy wszystkich zainteresowanych o tym wydarzeniu. Wówczas, podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% ustalonej ceny malucha.

Pierwszeństwo mają ci co czekają dłużej na wymarzonego szczeniaka od nas.

Poprzez wpłatę zadatku chronimy Państwa i psa przed pomyłkami "chwili". Zadatek jest bezzwrotny, proszę pamiętać o tym!!. Rezerwacja szczenięcia następuje w momencie odnotowania wpłaty. Resztę uzgodnionej kwoty za malucha dopłacają Państwo osobiście w dniu odbioru szczenięcia.

 

Jeśli zaistnieje sytuacja, kiedy uniemożliwi odbiór szczenięcia w określonym czasie, po wcześniejszych ustaleniach, istnieje możliwość pozostawienia go u nas nieco dłużej.

Koszt opieki i pielęgnacji szczeniaka w tym czasie zostaną ustalone indywidualnie.

Copyright ©2016-2022 swingtoharmony.com / Designed by Monika Aleksandrowicz

Zdjęcia oraz teksty znajdujące się na stronie objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie i zamieszczanie tylko za zgodą autora.