ZANIM KUPISZ BEAGLE

Jeśli nie bardzo masz czas na wychowywanie psa, a myślisz sobie,że jakoś to będzie … zrezygnuj lub plany przenieś na termin kiedy znajdziesz ten czas.

Czy wybór rasy beagle jest najlepszym wyborem ?

Musimy pamiętać,że każde zaniedbanie, brak pracy we wczesnym wieku, może wykształcić u psa nawyki i przyzwyczajenia, które w przyszłości będzie bardzo trudno zmienić. Nie możesz zaprzepaścić czasu kiedy Twój beagle jest malutki. To co teraz wypracujecie będzie procentować w przyszłości a relacja między Tobą a twoim beaglem będzie tylko przyjemnością a nie drogą pełną nieporozumień i niepowodzeń.

Już od samego początku czeka Was intensywna praca nad dalszą socjalizacją i wychowaniem, którego efekty będą Wam towarzyszyć przez następne kilkanaście lat.

Czy jesteś na to gotowy ?

Ważne jest dla nas by nasze szczenięta były zdrowe i zsocjalizowane, a rodzice ich byli przebadani, aby nasze szczenięta były radosnymi psami przez co właściciele szczęśliwi z nimi.

Chcemy by przyszli opiekunowi naszych szczeniąt byli świadomi rasy, którzy wiedzą, że beagle to psy, które nie znoszą samotności, kochają aktywność, a zapach i trop budzą w nich silny instynkt łowiecki.

 

Jeśli dalej chcesz być opiekunem naszego małego beagla przedyskutuj zakup z całą rodziną, zdecydujcie wspólnie bo to decyzja na wiele długich lat czy to w zdrowiu czy chorobie, kiedy jest młody i radosny i kiedy nadejdzie starość.

Jeśli pojawiają się u ciebie wątpliwości nie kupuj psa! Jednak kiedy znikną będziesz wiedział, że jesteś na to już gotowy :)

 

My ze swojej strony staramy się by szczenięta urodzone u nas od pierwszych chwil miały najlepszy początek. Dbamy o dobrostan ich mamy, zapewniamy czystość, opiekę weterynaryjną, codziennie monitorujemy wagę by wiedzieć czy przyrost dobowy jest prawidłowy. W późniejszym okresie aktywnie uczestniczą w naszym codziennym życiu, staramy się im dostarczyć nowych bodźców i wrażeń.

 Zawsze służymy pomocą w wyborze szczeniaka, ponieważ jesteśmy z maluchami od początku ich narodzin znamy je najlepiej. Wyboru dokonujemy nie wczesniej niż 4- 6 tygodni po narodzeniu malucha. Musimy tylko poznać Twoje oczekiwania co do pieska :) 

Chętnie poznamy Ciebie wcześniej i dowiemy się do jakiego domu trafi od nas szczeniaczek, pamiętaj, że możemy  odmówić zakupu malucha jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości. Nie chcemy się martwić o przyszły los naszego szczeniaka.

Cena za  beagla u nas nie jest bez znaczenia i nie podlega dyskusji i negocjacji..

Utrzymanie w dobrej formie i zdrowiu przyszłej mamy, badania, wystawy a przy tym ocena od specjalisty, wysokiej jakości

karma i suplementy, opieka weterynaryjna oraz prowadzenie ciąży, opieka nad szczeniakami i nieprzespane nasze noce, szczepienia, odrobaczenia i chipowanie, opłaty które musimy dokonać w ZKwP oraz opłata za krycie suki i podróż do reproduktora wszytko to wpływa na cena za małego beagla.

Jeśli znajdziesz tanie szczeniaki to proszę zaztanów się na czym zaoszczędził "hodowca"?

ZASADY REZERWACJI I SPRZEDAŻY SZCZENIĄT


Przed narodzinami szczeniąt nie pobieramy żadnej wpłaty celem rezerwacji. Jeżeli w tym czasie zrezygnują Państwo z zakupu szczeniaka od nas, bardzo prosimy tylko o informację abyśmy mogli powiadomić innych o możliwości wpisania się na listę oczekujących.

Kiedy szczenięta przyjdą już na świat, powiadamiamy wszystkich zainteresowanych o tym wydarzeniu. Wówczas, podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% ustalonej ceny malucha.

Poprzez wpłatę zadatku chronimy Państwa i psa przed pomyłkami "chwili". Zadatek jest bezzwrotny, proszę pamiętać o tym!!. Rezerwacja szczenięcia następuje w momencie odnotowania wpłaty. Resztę uzgodnionej kwoty za malucha dopłacają Państwo osobiście w dniu odbioru szczenięcia.

 

Jeśli zaistnieje sytuacja, kiedy uniemożliwi odbiór szczenięcia w określonym czasie, po wcześniejszych ustaleniach, istnieje możliwość pozostawienia go u nas nieco dłużej.

Koszt opieki i pielęgnacji szczeniaka w tym czasie zostaną ustalone indywidualnie.

Copyright ©2016-2021 swingtoharmony.com / Designed by Monika Aleksandrowicz

Zdjęcia oraz teksty znajdujące się na stronie objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie i zamieszczanie tylko za zgodą autora.