gallery/eabb244158309dd25c14cf98015d2d90_920x230

ZANIM KUPISZ BEAGLE

Zanim się z nami skontaktujesz przeczytaj to co mamy na początku do przekazania :)

Jeśli nie bardzo masz czas na wychowywanie psa, a myślisz sobie,że jakoś to będzie … zrezygnuj lub plany przenieś na termin kiedy będziesz mieć ten czas.

Czy wybór rasy beagle jest najlepszym wyborem ?

Trzeba pamiętać,że każde zaniedbanie, zaprzestanie pracy we wczesnym wieku, może wykształcić u psa nawyki, które w przyszłości będzie bardzo trudno zmienić. Nie możesz stracić czasu kiedy Twój beagle jest malutki. To co teraz wypracujecie będzie procentować w przyszłości a relacja między wami będzie tylko przyjemnością a nie pasmem nieporozumień i niepowodzeń.

Już od samego początku czeka Was socjalizacja a potem intensywne wychowanie którego efekty będą Wam towarzyszyć przez następne kilkanaście lat.

Czy jesteście na to gotowi ?

gallery/mały joe

Ważne dla nas by nasze szczenięta były zdrowe i zsocjalizowane, a rodzice ich byli przebadani, aby nasze szczenięta były po prostu radosnymi psami a ich właściciele szczęśliwi z nimi.

Chcemy by przyszli opiekunowi naszych szczeniąt byli świadomi rasy, którzy wiedzą, że beagle to psy, które nie znoszą samotności, kochają aktywność, a zapach i trop budzą w nich silny instynkt łowiecki.

 

Jeśli dalej chcesz być opiekunem naszego małego beagla przedyskutuj zakup z całą rodziną, zdecydujcie wspólnie bo to decyzja na wiele długich lat czy to w zdrowiu czy chorobie, kiedy jest młody i radosny i kiedy nadejdzie starość.

 

Jeśli pojawiają się u ciebie wątpliwości nie kupuj psa! Jednak kiedy znikną będziesz wiedział, że jesteś na to już gotowy :)

My ze swojej strony staramy się by szczenięta urodzone u nas od pierwszych chwil miały najlepszy start. Dbamy o dobrostan ich mamy, zapewniamy czystość, opiekę weterynaryjną, codziennie monitorujemy wagę by wiedzieć czy przyrost dobowy jest prawidłowy. W późniejszym okresie aktywnie uczestniczą w naszym codziennymżyciu,staramy się im dostarczyć nowych bodźców i wrażeń.

Ponieważ jesteśmy z maluchami od samego początku nikt nie zna ich lepiej od nas, zawsze służymy pomocą w wyborze szczeniaka, biorąc pod uwagę oczekiwania przyszłego właściciela oraz plany jakie wiąże z psem.

gallery/mały enzo

ZASADY REZERWACJI I SPRZEDAŻY SZCZENIĄT


Przed narodzinami szczeniąt nie pobieramy żadnej wpłaty celem rezerwacji. Jeżeli w tym czasie zrezygnują Państwo z zakupu szczeniaka od nas, bardzo prosimy tylko o informację abyśmy mogli powiadomić innych o możliwości wpisania się na listę oczekujących.

Kiedy szczenięta przyjdą już na świat, powiadamiamy wszystkich zainteresowanych o tym wydarzeniu. Wówczas, podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% ustalonej ceny malucha.

Poprzez wpłatę zadatku chronimy Państwa i psa przed pomyłkami "chwili". Zadatek jest bezzwrotny, prosimy o tym pamiętać. Rezerwacja szczenięcia następuje w momencie odnotowania wpłaty. Resztę uzgodnionej kwoty za malucha dopłacają Państwo osobiście w dniu odbioru szczenięcia.

 

Jeśli zaistnieje sytuacja, kiedy uniemożliwi odbiór szczenięcia w określonym czasie, po wcześniejszych ustaleniach, istnieje możliwość pozostawienia go u nas nieco dłużej.

Koszt opieki i pielęgnacji szczeniaka w tym czasie zostaną ustalone indywidualnie.

Copyright ©2018 swingtoharmony.com / Designed by Monika Aleksandrowicz